درباره ما

درباره بازرگانی مهر

بازرگانی مهر از سال 1373 در زمینه واردات انواع تجهیزات IT به ویژه لپ تاپ، نوت بوک و تبلت در کشور فعال است.  تعهد، پشتکار و همگام بودن با مشتریان ، بازرگانی مهر را به عنوان یک نام در سطح اول توزیع تجهیزات it در کشور مطرح نموده است.

ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیز سراسر کشور قرار دهیم. همیشه سعی‌ نموده‌ایم با بدست‌آوردن درک بهتری از بازار ، بهترین اجناس از لحاظ کیفی را با بهترین خدمات پس از فروش در اختیار شرکای تجاریمان قرار دهیم.

 در طول بیش از دو دهه فعالیت، همیشه برای خرید ارتباطی مستقیم با کمپانی‌های تولید کننده اجناس داشته‌ایم و سعی‌نموده‌ایم برترین‌ها را با بهترین خدمات پس از فروش ، بهترین کیفیت و بهترین قیمت به کشور وارد کنیم، و در تمامی طول مسیر، مشتری مداری را بعنوان اولین و اصلی‌ترین هدف خود انتخاب نموده ایم.

هم‌اکنون بازرگانی مهر بعنوان نماینده‌ رسمی برند‌های HP, ASUS, Lenovo در تمامی نقاط ایران عزیزمان فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی ما نیز در شهر تهران واقع شده و برای برقراری ارتباط با ما می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.

بر آن هستیم تا بهترین‌ها ی تکنولوژی را با بهترین قیمت و کیفیت وارد بازار داخلی کشور نمائیم و تمام تلاشمان این بوده‌ که در این امر بهترین باشیم، با کمک شرکاء تجاری عزیزمان در سال 1393 بعنوان بزرگترین شریک تجاری شرکت ASUS در ایران معرفی شدیم، همچنان که سالهای قبل نیز جوایز بسیاری از این قبیل کسب نمودیم و همه‌ی آنها را مدیون تیم بازرگانی مهر و شرکای تجاریمان هستیم.

قصد داریم تا با انجام تغییراتی اساسی ، شیوه ارائه خدمات پس از فروش در کشورمان را متحول سازیم. برآن‌ هستیم ساختاری نوین در ارائه خدمات ایجاد کنیم. بازرگانی مهر همیشه خدمات پس از فروش طلائی و مشتری مداری را بعنوان اهداف اصلی خود در تجارت در نظر دارد و در جهت بهبود آن‌ها  تلاش می‌کند.