حل مشکل آنتن ضعیف wifi در مدل های HP

اکثر مواقع مشکلاتی که در وای فای لپ تاپ‌ها به وجود می آید که باید سیستم را به وای فای نزدیک کرد تا آنتن داشته باشد ولی باز برای برقراری اینترنت دچار مشکل می شویم که اغلب فکر می کنند مشکل  از سخت افزار سیستمشان است که اینگونه نیست ومشکل از درایور‌هایی است که بر روی سیستم نصب شده که ممکن است این درایور‌ها مربوط به مدل دستگاهشان نباشد که همین امر موجب مشکلاتی دروای فای سیستم می شود و می توان از سایت شرکت مورد نظر با توجه به مدل دستگاهتان آن درایورها را دانلود کنید از حالت فشرده خارج کرده، سپس بجای اجرای فایل setup داریور مورد نظر:

وارد مسیر control panel و گزینه System سپس از ستون سمت چپ صفحه لینک Device Manager را کلیک کنید. به دنبال گزینه Network Adapters بگردید و علامت + کنار آن را کلیک کنید. به دنبال داریور Wireless بگردید همین کلمه بین داریور wireless را جستجو کنید سپس راست کلیک کرده و update driver از صفحه باز شده انتخاب Browse my computer for drivers و در صفحه بعدی با انتخاب دکمه Browse مسیر فایل دانلود شده و یا CD نصب داریور را پیدا کنید و Next.

HP Wifi SetupHP Wifi Setup

 

HP Wifi Setup

 

HP Wifi Setup

 

دیدگاه کاربران

ابوالفضل
2018/07/21
متن دیدگاه
سلام
من به تازگی یه لپ تاپ hp-bs184nia خریداری کردم.
از اونجایی که باتری این مدل قابل جداسازی هست می خواستم بدونم هنگام اجرای بازی های سنگین و طولانی مدت آیا بهتر هست باتری رو جدا کنم و لپ تاپ رو بدون باتری به برق متصل کنم؟
این کار مشکلی واسه لپ تاپ بوجود نمیاره؟
root
2018/07/25

In reply to by ابوالفضل

متن دیدگاه
دوست گرامی

از آنجایی که دما وحرارت بالا برای باتری های لیتیوم یون مناسب نیست پس بهتر است که در صورت گرم شدن دستگاه در هنگام بازی باتری جدا شود.

همچنین زمانی که شارژ این باتری ها بین 30 تا 90 درصد باشد بیشترین طول عمر را دارند و علاوه بر این لازم است ماهی یک بار شارژ و دشارژ کامل صورت گیرد.با تشکر
یزدانی
2018/07/25
متن دیدگاه
از راهنمایی شما سپاسگزاریم

افزودن دیدگاه جدید