شرایط گارانتی لپ‌تاپ

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش گارانتی مهر

مشتری گرامی خواشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید. خرید دستگاه با گارانتی بازرگانی مهر به منزله قبول تمامی موارد مندرج می‌باشد.

 • تعهدات گارانتی مهر
 • موارد ابطال گارانتی
 • تبصره‌ها
 • مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی بازرگانی مهر به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می‌باشد.مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی بازرگانی مهر به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می‌باشد.

  • دستگاه بر اساس مدل، شماره سریال و مدت زمان مندرج بر روی کارت گارانتی مهر و بر اساس ضوابط استاندارد مرکز خدمات مهر مشمول گارانتی می باشد.
  • در صورت عدم امکان تعمیر دستگاه توسط متخصصین شرکت بازرگانی مهر بعد از یک هفته کاری از پذیرش آن، چنانچه دستگاه در نخستین ماه شروع گارانتی پذیرش شده باشد، دستگاه مورد نظر تعویض می گردد.
  • در صورت گذشت بیش از یک ماه از زمان شروع گارانتی و عدم تعمیر دستگاه توسط متخصصین شرکت در مدت زمان یک هفته کاری از پذیرش دستگاه، شرکت بازرگانی مهر خود را موظف می‌داند در صورت درخواست مشتری، یک دستگاه جایگزین بصورت امانت تا زمان تعمیر دستگاه معیوب در اختیار مشتری قرار دهد. این شرکت همچنین تعهد می‌نماید در صورت گذشت یک ماه کاری از زمان پذیرش دستگاه و عدم تعمیر دستگاه معیوب ، دستگاه مورد را نظر تعویض نماید.
  • چنانچه دستگاهی در طول دوره گارانتی با توجه به شرایط خدمات مهر خارج از گارانتی محسوب گردد، شرکت بازرگانی مهر خود را متعهد می‌داند نسبت به رفع ایراد دستگاه مذکور با دریافت هزینه (با توافق مشتری) افدام نماید.
  • در زمان تحویل کالا ، در صورت تمایل مشتری امکان تست حضوری دستگاه فراهم خواهد بود.

  *لازم به ذکر است در هنگام تعویض دستگاه معیوب، در صورت عدم وجود دستگاه مورد نظر، دستگاه معیوب با توافق مشتری با دستگاهی هم‌ردیف یا مشابه تعویض خواهد شد و مابه‌التفاوت دستگاه قدیم با جدید دریافت ویا پرداخت می گردد.

  *دستگاه‌هائی که در شرکت بازرگانی مهر تعمیر یا تعویض می‌شوند تا اتمام مدت زمان گارانتی دستگاه اولیه تحت ضمانت شرکت بازرگانی مهر خواهند بود.

 • مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی بازرگانی مهر به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می‌باشد.

  دستخوردگی هولوگرام و سایر برچسپ‌های گارانتی.

  عدم قرارداشتن در محدوده زمان گارانتی.

  مخدوش بودن شماره سریال دستگاه.

  وجود آثار تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز.

  هرگونه تغییر در قطعات سخت‌افزاری و استفاده از آداپتورهای متفرقه.

  وجود آثار ضربه، ضایعه فیزیکی ، سوختگی قابل مشاهده، نصب غیر صحیح لوازم جانبی، استفاده از قطعات و لوازم جانبی غیر استاندارد و نوسانانات الکترونیکی در کالا.

  عیوب ناشی از تماس و قرارگرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شدید، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گرد و غبار و خاک زیاد و بطور کلی آسیب‌های ناشی از عدم رعایت شرایط صحیح نگهداری.

  نصب نرم‌افزارهای راه‌انداز، برنامه‌های کاربردی، برداشتن رمز عبورOSوBIOS  ،آلودگی به ویروس و روت شدن که موجب ایجاد اختلال در کارکرد دستگاه می‌گردد.

  گارنتی تعمیر یا تعویض LCD&LED با توجه به شرایط استاندارد بوده و وجود 1 تا 3 پیکسل جزو تعهدات گارانتی نمی‌باشد.

  کلیه نرم افزارها و وسایل جانبی دستگاه اعم از موس ، ساب‌ووفر و … شامل گارانتی نمی‌باشد و CDهایی که با دستگاه ارائه می شوند، فاقد گارانتی مهر می باشند ودر صورت هرگونه خرابی واز کارافتادگی نرم افزاری،خریدار موظف به پرداخت هزینه برای رفع ایراد نرم افزاری و نصب مجدد هریک از نرم افزارها و درایور خواهد بود.

  *پذیرش دستگاه به منزله تایید گارانتی نمی‌باشد . وضعیت قطعی گارانتی پس از بررسی در بخش فنی و بر اساس شرایط مندرج در کارت گارانتی و وب سایت بازرگانی مهر مشخص می شود .

  *مسئولیت حمل و نقل کالا به مرکز خدمات پس از فروش به عهده مشتری می‌باشد.

  *مشتری موظف است در هنگام خرید از سلامت فیزیکی دستگاه اطمینان حاصل نماید.

  *شرکت بازرگانی مهر در مورد اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه ،مشکلات نرم‌افزاری و یا سیستم عامل مسئولیتی ندارد.

 • بازرگانی مهر هرگونه آسیب های جسمی وارد آمده به کاربر در اثر استفاده از دستگاه ،ازخود سلب مسئولیت می کند.

  خدمات گارانتی قید شده در این برگه فقط قابل ارائه در کشور ایران می باشد.

  گارانتی مهر هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات پس از فروش در سایر کشورها یا ارائه هر گونه اطلاعات در زمینه مبادی خرید یا ترخیص دستگاه دستگاه به مشتری را ندارد.